Butik Konteyner Otel Projesi

  • Kullanım Amacı : Butik Otel
  • Yapı Modeli : Yeni Nesil Konteyner
  • Yapı Adedi : 8 Konteyner (230x600 )
  • Toplam Metraj : 110,4 m²
  • Proje Yılı : 2021
  • Kullanılacak Bölge : Antalya, Türkiye
Şu anda 89 misafir bu projeyi inceliyor

Yeni nesil konteyner modeliyle birçok alanda kullanıma özel yapı projeleri gerçekleştiren Karmod turizm sektörüne özel butik otel hazırladı. Karmod üretimi olan yeni nesil konteyner modelinin kullanıldığı proje ile turizm ve tatil yöreleri hazır konsept yapılarla tanıştı.

Yapı konforu ve yalıtım üstünlüklerinin yanı sıra kullanıma hazır konseptiyle Karmod yeni nesil konteynerle hazırlanan butik otel bugün Antalya Kumluca’da misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Butik otel, Kumluca’da eski adıyla Çavuşköy olarak anılan doğal güzellikleriyle beraber 2 km uzunluğa sahip kumsalıyla öne çıkan Adrasan’da Lime Butik Otel adıyla hizmette.

Çevre Dostu Yeni Nesil Konteynerin Yeşille Buluşması

Karmod yeni nesil konteyner yapılar tam dönüştürülebilir malzeme kullanımı ile çevreye dost yapı sınıfına sahip. Ayrıca yüksek yalıtımlı duvar ve çatı sandviç panel sistemiyle en az enerji ihtiyaç duyumuyla çevresel değerlerin korunmasına ekstra katkıda bulunuyor. Karmod Konteyner Lime Butik Otel projesiyle modern çevreci yapıyı yeşilliklerle buluşturarak turizme yeni bir konsept getirdi. Klasik betonarme tarzı binalarla inşa edilen katlı yapıların doğayı çirkinleştiren görünümüne yeni ve önemli bir alternatif kazandırdı. Turizm konaklama hizmetlerinin çevreyi beton yığınlarına dönüştürmeden de gerçekleştirilebileceğinin en güzel örneğini ortaya koydu.

Yeşil Bahçe Konsepti Konteyner Butik Otelde

Yeni nesil konteyner yapı çevre dostu özelliğiyle konuklarına yeşil bahçe konseptini de yaşatıyor. Keyifle konakladığınız yapıdan dışarı adımınızı attığınızda anında yeşille buluşmanın huzuru bir başka. Adrasan’ın yeşilliğini görüş ufkunuzu kapatmadan derinden doya doya seyre dalarak izleyin.

Kat Kat Otel Odaları Konteyner Yapı Üstünlüğüyle Butik Otele Dönüşüyor

Karmod uzmanlığınca geliştirilip modern tesislerde üretilen 230×600 yeni nesil konteyner Lime Butik Otel projesi ile ilgi odağı oldu. Beton yığını katlı otellerdeki oda konforu konteyner otel sistemiyle çevreci konseptle hazırlandı. Turizm bölgelerindeki katlı otel kargaşasından bıkkın, sadeliği arayan çok sayıda tatilci Lime Butik Otel konforunu keşfetti. İlk etapta sekiz ayrı odalı butik otel tatilcilerin konforlu kullanımına özel hazırlanarak dekore edildi. Her konteyner ünitesinde bir oda olarak düzenlendi. Ünitelerin her birinin içerisinde misafire özel bağımsız wc ve duş ünitesi yer alıyor. Standart büyüklüğe sahip lüks otel odası konforundan farksız bir tasarıma sahip odada çift kişinin konaklamasına özel yatak odası hazırlandı. Yeni nesil konteyner yapı avantajlarının tümüyle sergilendiği projede bahçeye bakan ön cephe genişliğiyle yeşil bahçe manzarasına ayrı bir konfor katıyor. Yeni nesil konteyner üstünlükleriyle dekore edilen butik otelde yeni ve güzel bir deneyim sizi bekliyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz