Yatakhane Konteyner Yapılarıyla Projelerin Tam Zamanında Başlıyor

Modern teknolojili yeni nesil yapı sistemiyle kısa sürede üretilen yatakhane konteyner binaları şantiye projelerinin tam zamanında start almasına katkı sağlıyor. Karmod yeni nesil konteynerin kaynaksız cıvatalı birleşim sistemi kurulum hızını ekstra artırarak ulaşılamaz seviyeye yükseltiyor. Madencilikten enerjiye, havalimanı inşaatlarından toplu konut projelerine, yol yapımdan baraj inşaatlarına binlerce kişilik konteyner yatakhane binaları hızlı üretilip kuruluyor. Kısa sürede projeleri devreye alarak termin baskısından kurtulmak isteyen şantiye proje yatırımcılarına en pratik yatakhane çözümü sunuyor. Yeni nesil konteyner yapılarla projeler tam zamanında başlıyor zamandan kazanıyor. Aynı zamanda klasik yapı modellerine göre çok cazip konteyner yatakhane fiyatları ile şantiye yapı grubu bütçelerinden tasarrufla kazandırıyor.

Öğrenci Yurtları Konteyner Yatakhane Binalarıyla Hızla İnşa Ediliyor

Konteyner yapı sistemi klasik betonarme tarzı geleneksel inşa yöntemlerine göre oldukça yenilikçi bir sisteme sahip. Acil ihtiyaç duyulan üniversite KYK öğrenci yurtları, özel vakıf yurt binaları konteyner yatakhane modeli kullanılarak çok kısa sürelerde kullanıma sunulabiliyor. Yatakhane konteyner yapıları betonarme tarzı geleneksel yöntemlere göre yüzde 70 gibi inşa süresi avantajına sahip. Üstelik bu yenilikçi sistem olumsuz iklim koşullarından etkilenilmeden kurulum yapılabiliyor. Betonun kullanıldığı geleneksel inşa yöntemlerinde yağmur veya kar gibi olumsuzluklarda inşaatı devam ettirmeniz mümkün değil. Oysa Karmod yeni nesil konteyner cıvata somunlu ve geçmeli yenilikçi sistemiyle olumsuz hava koşullarında bile kurumum yapılabiliyor. 

Konteyner yatakhane ile KYK öğrenci yurtlarını sadece günler içerisinde tamamlayarak öğrencilerin kullanımına hemen sunmak mümkün. Üstelik konteyner paneli yalıtım üstünlüğüyle öğrencilere evlerindeki konforu yaşatan sıcacık ortamlar hazırlıyor.

Yatakhane Konteyner Şantiyede Verimliliği Arttırıyor

Tasarımı özel yazılım programda gerçekleştirilen Karmod’un modern yatakhane konteyner yapılarının çok sayıda öne çıkan üstünlüğü bulunuyor. Bu üstünlükler henüz üretim öncesi tasarlanarak hazırlanan plan ergonomisi, yapı güvenliğini sağlayan özel statik hesaplamaları ile başlıyor. Yine her yapıya özel hazırlanan havalandırma, elektrik ve su gibi projeli tesisat sistemi yapı kullanım konforuna etki eden önemli unsurlar. Teknolojik hatta yeni teknolojilerle bant sisteminde kısa zamanda üretim, kolay lojistik konteyner yatakhane binalarının temel özelliklerinden. Yerinde başka ustalara gerek duymadan kısa zamanda kullanıma hazır kurulum konteyner yatakhane fiyatları için başka bir cazibe. 

Duvardan çatıya tamamen sandviç konteyner paneli sistemiyle kurulan yatakhane konteyner yapıları iklimlendirmede en iyi performansa sahip. Yapı güvenliğinden ergonomiye, iklimlendirme performansına kadar çok sayıda üstünlük şantiye işçilerince hemen fark ediliyor. Yaz kış, yağmur çamur zorlu şantiye ortamlarında görev alan işçiler Karmod yatakhane konteyner yapılarıyla evlerindeki konforu yaşayarak hissediyor. Koğuşlarına yorgun geldikleri her günün sabahına tam dinlenerek zindelikle uyanıyorlar ve şantiyede verimliliğe büyük katkı sağlıyorlar. Enerjiden madenciliğe, inşaattan baraja önemli projeler Karmod yapılarıyla planlanandan çok daha kısa sürede tamamlanıyor.

Yatakhane Konteyner Modelleri

Uzmanlıkla tasarlanıp modern teknoloji makine sisteminde yeni nesil teknoloji kullanımıyla üretilen Karmod yatakhane konteyner modelleri avantajlarıyla farklı. Her bir modelde tasarım ergonomisinin yaşattığı konfor, statikten elektriğe tam güvenliğin verdiği huzur Karmod konteyner yatakhane modellerinde. Konteyner modellerinin tamamı uzmanlarca özel bilgisayar yazılım programında tasarlanıyor. Tasarımda ev konforu sunan ergonomik tasarım daima ön planda. Aynı zamanda statik hesaplamaları yapı güvenliği açısından Karmod yapılarının önemli önceliği. Her bir yatakhane konteyner modeli yapıya özel elektrik projesiyle tam yangın güvenliğine sahip. Üretim öncesi bu önceliklerle Karmod konteyner yatakhane modelleri modern tesislerde aynı hassasiyetlerle imal edilerek konforlu kullanıma sunuluyor.

Yatakhane modelleri arasında standart plana sahip 3×7 konteyner en çok tercih edilen yapılardan. Mühendis ve yönetici kullanımlarına özel bu yapı 1 1 planda hazırlanıyor. İçerisinde yatak odası ve çalışma odasıyla beraber kullanıma hazır WC duş konteyneri yer alıyor. Aynı ünite iki ayrı odada iki personel yatakhanesi ile ortak kullanım WC duş üniteli hazırlanabiliyor. Şantiyeler, öğrenci yurtları, hastaneler, okul pansiyonları gibi çok sayıda kişinin kullanacağı yatakhane yapıları birleşimli sistemle yan yana ve katlı oda sistemiyle kısa zamanda hazırlanabiliyor. Birleşimli sistemde 3×7 üniteler fabrika tesislerinde üretilerek kurulumun yapılacağı yere üniteler halinde kolayca taşınabiliyor. 

Binlerce metrekarelik dev yatakhane konteyner yapıları Karmod uzmanlarınca sadece vinç yardımıyla günler içerisinde montajlanarak kullanıma sunuluyor. Bu projelerde 3×7 ünitelerin her biri bir oda olarak kullanılıyor. Ortada geçişler için standartlar dahilinde geçiş koridoru hazırlanarak her katta personel sayısına göre WC duş konteyner üniteleri yerleştiriliyor. Odalarda konaklayacak kişi sayısı ve havalandırma sistemi başta olmak üzere tüm modeller uluslararası iş güvenliği ve işçi sağlığı standartlarına uygun projede hazırlanıyor.

Yenilikçi Teknoloji Avantajlarıyla Yatakhane Konteyner Fiyatları

Yeni nesil üretim teknolojisiyle yatakhane konteyner fiyatları avantajlarıyla Karmod yapılarında. Yeni nesilde yapı ömrünü kısaltan kaynak kullanımının tamamıyla sonlandırıldı. Modern üretimli tam cıvatalı ve geçmeli sistemle yapı kurulum hızı da yükseltildi. Karmod ekiplerince başka ustalara gerek kalmadan kurulum işçilik maliyetlerini devreden çıkardı. Konteyner paneli için yüksek yalıtımlı sandviç panel sistemi kullanıldı. Yapı güvenliği, hızlı üretim ve kurulum, yüksek enerji tasarruflu kullanım konforuyla Karmod yatakhane konteyner fiyatları yatırımcıların bütçe kazanımına özel.

Yatakhane Konteyner Projelerimiz

Doğalgaz, petrol ve elektrik enerji şantiyelerine, madencilik ve baraj inşaatlarına, havalimanı ve yol yapım şantiyelerine konteyner yatakhane projelerimiz dünyada çok sayıda ülkede güvenle kullanılıyor. Büyük veya küçük proje ayırt etmeksizin Karmod konforu ve enerji tasarruf üstünlükleri yatakhane modellerinin tamamında. Yatakhane yapılarımızın hızlı üretim ve kurulumu ile enerji tasarrufu sağlayan üstünlüğüyle şantiye projelerine kazandırıyoruz. Yapı güvenliği, ergonomisi ve iklimlendirme performansıyla yatakhane binalarımızda konaklayan herkese konforu yaşatıyoruz.