Yemek Yeme Yerleri için Hazır Sistem Yemekhane Konteyner Yapıları

Yapı projelerinin işçi şantiye binaları başta olmak üzere fabrika ve endüstriyle tesislere yemek yeme yerleri için özel yemekhane konteyner yapıları inşa ediyoruz. Yeni nesil teknolojiyle hızlı üretim ve yerinde kısa sürede kurulum avantajı konteyner yemekhane binalarında. Özel plan ergonomisi ile kullananlara konforu yaşatıyor. Ekstra inşaat işçilik masraflarına ihtiyaç duymayan hazır konseptiyle konteyner yemekhane fiyatları ile yatırımcıya kazandırıyor. Hızlı kurulum avantajıyla enerjiden madenciliğe, toplu konut projelerinden baraj ve yol yapıma şantiye yapılarının en çok tercih edilen yemekhane modeli. Birleşimli sistemle konteyner üniteleri yan yana dizilerek istenilen kişi kapasitesine göre işçi yemekhane konteyner yapıları projelendirilerek hazırlanabiliyor. Yeni nesil prefabrik yemekhane yapılarıyla binlerce kişiye hizmet veren binalar günler içerisinde kullanıma sunulabiliyor.

Şirketimiz uzmanlığıyla kullanım ergonomisine özel hazırlanan yemekhane tasarımları modern tesislerde proje ile birebir uygunlukta kısa sürede üretiliyor. Ön üretimi tamamlanan yapılar araca yüklenerek kullanım yerine sevk ediliyor. Sevkiyatın tamamlandığı gün sahada hazır edilen firmamızın uzman ekiplerince kısa sürede montajlanarak kullanıma hazır hale getiriliyor. Montaj aşamasında fabrikadan gelen yapı malzemelerinin dışında ek başka bir inşa malzemesine ihtiyaç duyulmuyor. Ana yapı ile birlikte elektrik tesisat uygulamaları armatürlerine varana kadar uzman ekipçe yapılıyor. Elektrik tesisatı kalite kontrol aşamalarından geçirildiğinden tam yangın güvenliğine sahip. Aynı ekip sıhhi ve atık su tesisatlarının da uygulamalarını kullanıma hazır vaziyette gerçekleştiriyor. Sızdırmazlık testleri yapılan projeli tesisat güvenli şekilde kullanıma sunuluyor.

Yemek Yeme Yerleri için Yemekhane Konteyner Modelleri

Mutfaktan kilere, yemek salonundan lavabo alanlarına kadar projelendirilen yemekhane konteyner modelleri yatırımcıların işini kolaylaştırıyor. Uzmanlığımızla 10 kişiden bin kişi üzerine varana kadar konteyner yemekhane yapıları hızlı üretim ve kısa sürede kurulumla hazırlanıyor. Yemekhane modelleri kullanılacağı ortama özel projelendirilerek üretiliyor. Farklı projelerin yer aldığı şantiye yapı grubundaki işçi yemekhane konteyner yapıları yoğun kullanım şartlarına uygun standartlarda tasarlanıyor. Örneğin 1000 ve üzeri personelin görev aldığı şantiye ortamlarında yapı maliyetinden tasarruf sağlama adına 350 ila 500 kişilik yemekhane yapıları yeterli olabiliyor. Her öğünde 1 veya 1,5 saatlik yemek periyotları zaman dilimlerine ayrılarak hiçbir karışıklık meydana gelmeden prefabrik yemekhane içerisinde yeterli zamanlama yapılabiliyor. Giriş ve çıkışların kolaylıkla yapılabilmesi için özellikle yemek salonundaki geçiş düzenlemeleri kullanım ergonomisine göre tasarlanıyor. Ergonomik yemekhane tasarımları ile her mekana özel en iyi yapılar ortaya çıkarılıyor.

Şantiyeler, Okullar, Hastaneler, Sosyal Tesislere Özel Yemekhane Tasarımları

Firmamız yemek salonundan mutfak alanına kadar yemekhane tasarımları ile farklı kullanım yerlerini aynı konforla buluşturuyor. İster 20 kişilik veya binlerce kişilik yemeğe özel yapılarda aynı konfor aynı memnuniyet yapılarımızda bir arada. Yemek üretimine özel endüstriyel ekipmanların yerleştirilerek şeflerin çalıştığı ana mutfak alanı ferahlığı ve yüksek kotuyla personele özel. Geniş ve ferah tasarımların ortaya konulduğu prefabrik yemekhane yapılarında görev alan lezzet ustaları özellikle markamızın yapılarını tercih ediyor. Ferah ve aydınlık salonda şeflerin hazırladığı nefis lezzetleri tadanlar aynı konforu yaşıyor. Özellikle zorlu çalışma şartlarına sahip şantiye ortamlarında görev alan personel işçi yemekhane konteyner yapılarında dinlenme imkanı da buluyor. Bir taraftan nefis lezzetler tadılırken diğer yandan arkadaşlarla sohbetlerin keyfi unutulmaz anılara kaydediliyor. Kiler alanında bakliyat, sebze ve meyveler güvenle korunuyor. İhtiyaç duyulan kullanım yerlerinde soğuk hava deposu yemekhane tasarımları içerisine kolayca entegre edilebiliyor.

Konteyner Yemekhane Fiyatları

Kullanıma hazır konsept sunumuyla konteyner yemekhane fiyatları şantiye ve sosyal tesis yatırımcılarıyla fabrika sahipleri için son derece cazip. Yapı modelinin aynı zamanda hızlı üretim ve yerinde kısa sürede kurulum üstünlüğü işçi yemekhane konteyner yapılarında bütçeden ekstra tasarrufla kazandırıyor. Güvenli yeni nesil konteyner yapı modeliyle şantiye yapıları kısa sürede hazırlanarak projelere hız kazandırıyor. Konteyner yemekhane hem zamandan hem de bütçeden kazandırıyor. Avantajıyla bina amortisman giderlerini en aza indiriyor. Bu nedenle bilinçli üretim tesisi ve fabrika yatırımcıları prefabrik yemekhane modelini özellikle tercih ediyor. Yine aynı şekilde okul ve hastane benzeri kamu projelerinde de avantajlarıyla tercih ediliyor.

Konteyner Yemekhane Fiyatları ile Usta ve İşçilik Giderlerine Son

Karmod yeni nesil konteyner yapıların ön üretimi modern fabrika tesislerinde gerçekleştiriyor. Karmod uzmanlarınca yerinde başka inşaat malzemelerine ihtiyaç duyulmadan kullanıma hazır kuruluyor. Üretimden oturuma hazır teslimata farklı ustaları organize ederek işçilik giderlerini ortadan kaldırıyor. Klasik betonarme gibi modellerle inşa edilen binalar duvardan çatıya, sıvadan boyaya, elektrikten su tesisatına çok sayıda ustaya ihtiyaç duyar. Oysa yeni nesil Karmod binalarında üretim aşamasından hazır kuruluma tüm işçilikler konteyner yemekhane fiyatları dahilinde gerçekleştirilir. Karmod’la sözleşme anında ne fiyatla anlaşmışsanız aynı bütçe ile yemekhane binanız üretilerek hızlı kurulumla teslim edilir. Yeni nesil teknolojili modern yemekhane konteyner tasarımları ile ihtiyacınız olan binaya kısa sürede sorunsuz sahip olun. Hem zamandan hem bütçeden kazanın.  

Yemek Yeme Yerleri Konteyner Yemekhane Projelerimiz

Hazır yapı sektöründeki uzmanlığı ve sahip olduğu modern üretim tesisleriyle Karmod Dünya genelinde çok sayıda konteyner yemekhane projesi gerçekleştirdi. Yeni nesil yapıları günümüzde işçi şantiye binalarından okul ve hastanelere, sosyal tesis binalarında üretim tesislerine yemekhane çözümü olarak güvenle kullanılıyor. Karmod işçi konteyner yemekhane binalarını Dünyanın en büyük doğalgaz projesi Şahdeniz 2 şantiyesinde, Nijerya’dan Azerbaycan’a çok sayıda maden ve petrol sahasında görebilirsiniz. Türkiye’nin ilk nükleer enerji santrali Akkuya projesinde çalışan binlerce işçi Karmod yemekhane binalarını kullanıyor. Fransa Simon Veil okul yemekhanesi, Malta 3 adet lise binası okul yemekhanesi, Sudan Çin okulu yemekhanesi gibi çok sayıda okulda her gün binlerce öğrenci Karmod yemekhane konteyner binalarında nefis lezzetleri tadıyor.

Hijyen kolaylığı, ergonomisi, hızlı üretim ve kısa sürede kullanıma hazır sunumuyla Karmod konteyner yemekhane yapıları hayatın her alanında leziz tatların merkezinde.