Ofisten sosyal tesis binalarına, butik otelden restoranlara yeni nesil konteyner yapılarımızla işletme sahiplerine kazandırıyoruz. Uzmanlıkla modern mimari projelendirme, yeni teknoloji makinelerle hızlı üretim, yerinde kısa zamanda kurulum üstünlüğü konteyner yapılarda. Güvenli yapı modelinin kazandırdığı uzun ömür, kullanıma hazır konseptiyle amortisman giderlerini geride bırakan sistem ve ekonomik konteyner fiyatlarıyla yatırımcıyı rahatlatan sistem konteyner yapılarda.

Ticari Yapılarda Konteyner Yapılar Nerelerde Kullanılır?

Konteyner yapı sistemi ticari alanda birçok alanda kullanılan yenilikçi bir model. Modern mimari tasarıma uyumlu yapı sistemiyle betonarme tarzı klasik yapı modellerine önemli bir alternatif sunuyor. Ticari yapı projelerinde kullanılan konteyner zamandan ve yapı finansman bütçelerinden tasarrufla kazandırıyor. Aynı zamanda yüksek yalıtımıyla kullanım boyunca sağladığı tasarrufla enerji yakıt giderlerini hissedilir oranda azaltıyor. 

Çok amaçlı konteyner ofis yapılarında, satış ofisleri, toplu konut proje lansman ofisleri, zincir mağazacılık, franchising hizmet noktaları, güvenlik ofis binaları gibi çok sayıda alanda tercih edilerek kullanılıyor. Kargo şube dağıtım noktaları, emlak satış ofisleri, güvenlik ofis binaları da konteynerin tercih edildiği binalar arasında. Bunun yanı sıra sosyal tesis binaları, büfe ve restoranlar, devre mülk konutları, butik oteller, kütüphaneler, özel laboratuvarlar, sağlık binaları gibi çok ticari bina ihtiyacında konteyner tercih edilerek kullanılıyor.

Çok Amaçlı Konteyner Ofis Yapıları

Ticari modeliyle tasarlanan konteyner yapılar arasında ofis yapıları daha fazla öne çıkmaktadır. Birleşimli ve katlı sistemle kolayca projelendirilebilmesiyle hızlı üretim ve hazır konsept kullanım sunumu yapıların ofis tercihinde öne çıkan etkenler. Modern mimari konseptteki estetik uygulamaları kolaylaştırıcı yapı özelliğiyle konteyner modeli son dönemde lüks yönetim ofis bina projelerinde tercih görmektedir. Yönetim ofislerinin yanı sıra satış ofisleri konteyner yapının çözüm ürettiği kullanım alanları arasında yer alıyor. 

Hızlı kurulum avantajıyla teslim termini açısından zamanla yarışan yapı projelerinden şantiye ofislerine büyük avantaj sağlıyor. Şantiye yönetim ve teknik ofisleriyle laboratuvar gibi teknik binalar konteyner sistemiyle diğer yapı modellerine göre yüzde 70’e varan daha kısa zamanlarda hazır edilebiliyor. Bu avantaj şantiye yapı projelerine zamandan önemli kazanç sağlıyor.

Küçük veya büyük yatırımcı ayırt etmeksizin konteyner yapı modelini ticari satış ve yönetim ofis binalarında tercih eden yatırımcılar önemli ölçüde kazanç elde etmektedir. İşletmelerini nerede planlarlarsa planlasınlar proje büyüklüğüne göre aynı gün veya birkaç gün içerisinde hazır ederek müşterileriyle ürün ve hizmetlerini kısa zamanda buluşturmaktadırlar.

  • Sürdürülebilirlik
İnsanların barınma ihtiyacını karşılamak ve gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak bizim görevimiz.
 
  • Zamanında Teslimat
Siparişinizi zamanında teslim ediyoruz. En kısa sürede, hızlı bir şekilde kurulumunu yapıyoruz.
 
Bu üstünlüğüyle konteyner ticari yapılar son dönemde şehir veya ülke genelinde büyüme hedefi ortaya koyan zincir mağazacılık yönetimlerine yatırımlarında büyük kolaylık kazandırmaktadır. Konteyner ofis yapılarını tercih eden yatırımcılar diledikleri kadar mağazayı kolay bir planlamayla aynı gün hizmete alarak rakiplerinden önce harekete geçme avantajını yaşıyorlar. Aynı sistemle franchising üye zincirini kullanarak büyüme ivmesi belirleyen kuruluşlar yatırımcılarına konteyner modelini kullanarak mağaza ve hizmet noktası açmayı oldukça kolaylaştırıyorlar. Hızlı kuruluma sahip hazır konsept hizmet noktalarını kısa zamanda hızla devreye alarak markalarının bilinirliğini ülke geneline yayıyorlar.
 
Ofis konteyner yapıları kullanan bilinçli yatırımcılar arasında marka konut proje sahipleri de yer alıyor. Marka konut proje sahipleri henüz projelerine kazma vurmadan satış ve lansman ofislerini hazırlayarak projelerinde yer alan konut ve ticari alanların satışına hemen start veriyorlar. Konteyner yapı sistemini kullanarak satış ve lansman ofislerini kısa sürede inşa ettirerek satış ekiplerini projeleri için hemen devreye sokuyorlar. Satış ofisi içerisine projelerinin maketini yerleştiriyor kataloglarını müşterilerinin beğenisi için hazırlıyorlar. Satış müdürü ve ekibinin konteyner ofis binasıyla birlikte satış yapma kabiliyeti tam desteklenmiş oluyor. Henüz projelerinin inşasına başlamadan satış yapabilmenin keyfini çıkartıyorlar.