Metropol Konteyner Nedir?

Hazır yaşam alanlarında modern mimariye tam uyumla tasarlanarak üretilen konteyner modeline Metropol Konteyner denir.

Metropol Konteyneri Nasıl Tasarlandı?

Metropol Konteyner hazır yapı sektörünün markalarından Karmod Ar-Ge’sinde tasarlanıp geliştirilmiştir. Yapı modeliyle 3 m2’den 100 m2’yi bulan ölçülerde Metropol konteyner üretimi yapılabilmektedir. Tek ve iki katlı planda projelendirilebilmektedir. Metropol prefabrik yapı sistemiyle üretilmektedir.

Metropol Konteyner Nerelerde Kullanılır?

Metropol güvenlik kabini başta olmak üzere hazır ihtiyaç duyulan tüm bina ihtiyaçlarında kullanılabilir. Ofis Metropol konteyner yaygın kullanım alanları arasında yer alır.

Metropol Konteyner kullanım yerleri arasında;

 • Güvenlik ofisleri ve bekçi kulübeleri
 • Metropol büfe çözümleri
 • Satış büfeleri (Market, ekmek satış vb.)
 • Restoran ve kafeteryalar
 • Spor kulübü vb. kurumsal markalı ürünler satış noktası
 • Bilet ve kart satış noktaları
 • Turizm bilgilendirme merkezleri
 • Ofis binaları vb.

Metropol Güvenlik Kabini Nerelerde Kullanılır?

Toplu konut siteleriyle birlikte lüks yönetim ofislerinin bekçi kulübelerinde Metropol güvenlik kabinleri kullanılır. Bu yapıların tercih edilmesindeki en önemli etken mimari tasarım estetiğidir. Metropol güvenlik kabini kullanım yerleri arasında;

 • Toplu konut siteleri
 • Holding ve kamu yönetim binaları
 • Büyükelçilik ve konsolosluk güvenlik noktaları
 • Serbest Bölge güvenlik ofisleri
 • Fabrika üretim tesisleri güvenlik binaları
 • Şehir merkezlerindeki polis güvenlik noktaları
 • AVM güvenlik noktaları vb.

Metropol Konteyner Modelleri

3 metrekare ile 21 m2 aralığında 14 farklı ölçü ve planda Metropol Konteyner modelleri bulunmaktadır. Konteyner modelleri ile birleşimli ve katlı sistemler kullanılarak 100 m2’nin üzerinde yapılar tasarlanarak üretilebilmektedir. Modeller arasında şehir meydanları, sosyal tesisler ve piknik alanları gibi kullanım yerlerine özel WC yapıları da yer almaktadır.

150x150 Metropol Konteyner Modeli

Farklı alanlarda ihtiyaç duyulan tek personelli güvenlik kulübeleri için tasarlanmış bir modeldir. İç ergonomisiyle görev alan personele en iyi çalışma alanı hazırlanmıştır. Üç yöndeki yapıya göre geniş açıklıktaki pencere sistemi güvenlik seyir konforunu yükseltir. Opsiyonel olarak Metropol konteyner modeli içerisine banko konulabilmektedir.

200x200 Metropol Konteyner Modeli

Bu modelde personel çalışma masası için de yer ayrılmıştır. Masa yerleşimiyle birlikte güvenlik personeli en iyi şartlarda görev yapabilir. Kapı açılımı dışa yapılarak iç mekan ferahlığı daha da artırılmıştır. Şehir meydanlarındaki zabıta noktaları, polis güvenlik noktaları için ideal büyüklüktedir.

200x300 Metropol Konteyner Modeli

Özel boyutuyla konulduğu yere estetik görünüm kazandırmaktadır. İki personelli bekçi kulübeleri için en iyi tercihler arasında yer alır.

200x300 WC’li Metropol Konteyner Modeli

Ana binalardan uzakta geneldi tesis girişinde yer alan güvenlik noktalarına özel tasarlanmıştır. Metropol konteyner modeli içerisine planda WC ünitesi de yerleştirilerek personelin kullanım konforu yükseltilmiştir. Ön tarafta güvenlik görev alanı arkada yer alan ayrı girişli WC’den ayrıştırılmıştır.

300x300 Metropol Konteyner Modeli

Toplu konut benzeri yapı projelerinde prestijli ofis çözümü olarak tasarlanmış bir Metropol konteyner modelidir. Metropol ofis içerisine çalışma masası ve misafir koltukları minimal seçimle yerleştirilebilmektedir.

300x300 WC’li Metropol Konteyner Modeli

Güvenlik ve diğer çalışma alanlarında yapı planına tuvalet eklenerek ofis daha fonksiyonel kullanımlı hale getirilmiştir.

300x400 Metropol Konteyner Modeli

Hazır ofis tercihlerinde şıklığı ile öne çıkan Metropol konteyner modelidir. 12 m2 iç mekan özel duvar sisteminin kazandırdığı avantajla tam kullanılabilir özelliğe sahiptir.

300x400 WC’li Metropol Konteyner Modeli

Gayrimenkul ve toplu konut proje ofislerine özel tasarlanmıştır. Her alanda ihtiyaç duyulan ofis yapılarında rahatlıkla tercih edilebilir. Merkezi şebekelere bağlantı yapılabilecek şekilde hazır edilen WC ünitesiyle en pratik kullanımda ofis çözümüdür.

300x500 Metropol Konteyner Modeli

Satış ofisleri başta olmak üzere iki personelli çalışma ofisleri için ideal tercihtir. Taşınabilir özelliğiyle farklı alanlarda defalarca kullanım imkanı sunar.

300x500 WC’li Metropol Konteyner Modeli

İki personelli çalışma ofisinde plana WC ünitesi de eklenmiştir. Kullanım kolaylığı açısından WC ünitesi ofis içerisinden girişlidir.

300x600 Metropol Konteyner Modeli

Yapı marketleri, toplu konut satış ve lansman ofisleri gibi kullanım alanları için tasarlanmıştır. Çok personelli güvenlik ofisleri için de tercih edilmektedir. Kullanıma hazır konseptiyle Metropol konteyner modelleri tercih edenlere büyük avantaj yaşatır.

300x600 WC’li Metropol Konteyner Modeli

Kullanıma hazır yönetim ofisleri içerisinde geniş çalışma ortamıyla öne çıkar. Çalışma masası ve misafir koltukları minimal mobilya tercihiyle yapıyı oldukça fonksiyonel kullanılabilir hale dönüştürmektedir. Ofis içerisinde WC ünitesi plana dahil edilmiştir.

300x500 Metropol Konteyner Modeli

Satış ofisleri başta olmak üzere iki personelli çalışma ofisleri için ideal tercihtir. Taşınabilir özelliğiyle farklı alanlarda defalarca kullanım imkanı sunar.

300x600 Metropol Konteyner WC

6 ayrı tuvalet kabiniyle lavabo salonunun yer aldığı 300x600 konteyner WC modeli sosyal tesisler ve piknik alanı gibi kullanım yerlerine özel tasarlanmıştır. Standart üretimlere göre şıklığı ve kullanım konforuyla öne çıkar. Özel tasarım ve renk kombinasyonlarıyla sosyal tesis kurumsalına en iyi şekilde uyum sağlamaktadır.

300x700 Metropol Konteyner Modeli

Standart üretimli modellerde 21 m2 iç mekan sunumuyla en büyük Metropol konteyner modelidir. Modelin zarf çatılı tasarımında üretimleri de bulunmaktadır. 300x700 Metropol konteyner WC kabinli planda 7 üniteli olarak üretilebilmektedir.

Metropol Konteyner Fiyatları

Tam fabrika üretimli kullanıma hazır konseptiyle Metropol konteyner fiyatları işçilik giderlerinden tasarrufla kazandırır. Güvenli, uzun ömürlü ve şıklığıyla konut tercihleri arasında yer alan model konteyner ev fiyatları ile avantajlar yaşatır.

Metropol konteyner fiyatlarına elektrik ve su tesisat uygulamaları gibi tüm işçilikler dahil edilmiştir. Arka cephede bırakılan özel buattan yapıya elektrik kolayca verilebilmektedir. Tuvalet gideri merkezi kanalizasyon hattına bağlantı yapılabilecek şekilde arkadan çıkışlıdır. Temiz su tesisat bağlantısı da yapı arkasında merkezi hatta bağlanacak vaziyette hazırdır.

Neden Lüks Metropol Konteyner?

Lüks Metropol Konteyner yapıları tercih etmek için çok sayıda neden var.

Karmod Metropol Konteyner Avantajları;

 • Lüks mimari tasarımıyla konulduğu her yere estetik katar.
 • Özel tasarım alınlığı yapıya görünüm ihtişamı kazandırır.
 • Uzun ömürlü ve güvenli yapı modelidir.
 • Kullanıma hazır tesisatlar çekilmiş, armatürler montajlanmış özellikte üretilip sevk edilir.
 • İstenildiğinde vinç yardımıyla farklı kullanım yerlerine kolayca taşınabilir.
 • Çelik sistem taşıyıcılarla uzun yıllar güvenle kullanılır.
 • Duvar yalıtımıyla enerji tasarrufuyla bütçelere kazandırır.