Konteyner Planları Konforu Yansıtan Ergonomi

Karmod uzmanlığıyla hazırlanan çok sayıda seçkin konteyner planı ergonomisiyle konforu yansıtıyor. Her biri hazır yapı sektöründeki tecrübenin yansımasına sahip konteyner planları alanlarında uzman tasarım ekibince hazırlanıyor. Tam yapı güvenliği ve kullanım ergonomisi öncelenerek hazırlanan özgün tasarımlardaki planlar beğeninize özel. Yapıya özel geliştirilmiş program kullanımıyla bilgisayarda gerçekleştirilen tasarımlarına müşteri deneyim geri dönüşleri uzmanlıkla yansıtılıyor. Bu deneyimler tecrübelerle birleşerek konteyner planlarında konfora dönüşüyor.

Yeni Nesil Üstünlükleri Konteyner Planlarında

Özgün tasarımlar kaynaksız yeni nesil cıvatalı geçmeli teknolojiyle üretilerek güvenli yapılara dönüşürken sistem üstünlükleri konteyner planlarına yansıyor. Karmod yeni nesil konteynerin duvar ve çatı panellerinin tamamı sandviç panel sistemle üretiliyor. Sandviç panel sistemin düzgün yüzeyi tasarımda maksimum genişlikteki iç planların yapıda meydana çıkarılmasına büyük katkı sağlıyor. Lambri gibi farklı üretimlerde kullanılan malzemelerdeki sarkmalar tamamıyla ortadan kalkıyor. İçten duvar ve çatı pürüzsüz düz bir yüzeyiyle modern yapı görünümünü yılarca koruyor.

Yeni Nesil Konteyner Şantiyede Verimlilik Evde Mutluluk

Kullanım yerlerine özel tasarlanan her bir konteyner plana maksimum genişlikte iç mekan sunumuyla ortaya çıkıyor. Tasarım ergonomisi yeni nesil sistemle üretime tamamıyla yansıtılarak konforlu yapılar hazırlanıyor. Karmod yeni nesil konteyner iç konforuyla zorlu şantiye ortamlarında verimliliği artırıyor. Projelerin tam zamanında tamamlanmasına ekstra katkı sağlıyor. Yaz kış, yağmur çamur, toz rüzgar içerisinde zorlu koşullara sahip şantiyelerde Karmod konteyner yatakhane binalarında konaklayan çalışanlar bu konforu hep yaşıyor. Uluslararası standartlardaki ferah iç koğuşları, ideal genişlikteki ara geçiş koridorları, hijyen temizlik kolaylığı sağlayan wc duş üniteleriyle konfor Karmod konteynerde. Karmod konteyner ofis binalarında yönetim ve teknik ekipte görev alan personel ergonomik plan tasarım üstünlüklerini hep yaşıyor.

Karmod’un özel tasarıma sahip 1 1 ve 2 1 konteyner ev planları konut sahibi olan herkese kullanım konforunu sınırsız yaşatıyor. En dar planlarda bile konteyner eve giriş, oda ve koridor geçişleri, tuvalet ve banyo ünitesi en iyi kullanım konforunu yaşatmaya özel tasarlandı.

Dıştaki estetiğin aynı güzellikle iç mekan tasarımına yansıdığı Karmod konteyner planları ferah iç ortamıyla öne çıkar. Kaynaksız cıvatalı ve geçmeli sistemle yapılan üretim iç planlardaki olası daralmaları ortadan kaldırır. Yapı güvenliğini tam en iyi şekilde karşılayacak kalınlıktaki özel köşe direkleri oldukça az yer kaplar. Üst ve alt şase ile direklere yerleştirilen sandviç paneller iç mekana taşmayacak şekilde tam oturmaktadır. Bu yenilikçi sistemle panellerin içe taşarak projedeki planı daraltmasının önüne geçilmiştir.

Uzmanlıkla hazırlanan her bir konteyner planında yeni nesil teknolojinin Karmod uzmanlığıyla yansıtılışını yakından görecek ve siz de konforu yaşayacaksınız.