Şantiye çalışma performansı ve verimliliği artıran yenilikçi sistemiyle yeni nesil konteyner altın maden firmaları için arama ve çıkarma sahalarında bulunan şantiye yapılarında en çok tercih edilen markalar arasında. Firmamız şantiye yapı grubundaki uzmanlığıyla inşa ettiği işçi kampı yapıları bugün dünyanın önde gelen maden sahalarında güvenle kullanılıyor. Altın maden sahalarına özel imal ettiğimiz konteyner şantiye yapı projeleri arasında Mali Kenieba yakınındaki Anaconda Bölğesi Fekola Madeni, Fildişi Sahili’nde Yamusukro şehri yakınındaki Yaouré maden sahası ilk akla gelenler. Gine altın madeni kampı şantiye mobilizasyonu ile Türkiye’nin önde gelen altın madeni sahalarından Erzincan’ın İliç ilçesinde yer alan Çöpler altın madeni bina grubu altın sahalarına gerçekleştirdiğimiz şantiye yapı projeleri arasında.

Konteyner Şantiye Yapılarımızla Altın Maden Firmalarına Sahalarında değer katıyoruz

Yapı güvenliği konfor üstünlüğü, hızlı üretim ve kurulum avantajına sahip yeni nesil konteyner şantiye yapıları madencilik projelerine değer katıyor. Her alanda gerçekleştirilen madencilik faaliyetleriyle dünyanın en değerli madeni altın sahalarında konteyner şantiye yapılarını kullananlar zindelikle buluşuyor. Çalışanlara ev konforu sağlayarak mutluluğu ve verimliliği artırıyor.

Maden Sahalarında Ev Konforu Konteyner Yatakhane

Şehir merkezlerinden yüzlerce kilometre uzaklıkta ıssız ortamlarda yer alan altın sahaları başta olmak üzere tüm madencilik işinde çalışanlar için konfor son derece önemli. Zorlu saha şartlarını bilerek madende çalışanların tek gayesi para kazanarak kendilerinin ve ailelerinin geçimini sağlamak. Bu gaye için ıssız maden sahalarında aylarca ailelerinden uzakta çalışmak durumundalar. Zorlu sahalarda çalışma zorluğunun yanına aile hasretinin eklenmesiyle oluşan girift duyguları ancak bu ortamı yaşayanlar anlar. Çocuğunun bir baba deyişinin hayali çınlar kulaklarında. Tüter burnunda çocuğuna tatlı sarılışın mutluluğu. Firmamız bu bilinçle zorlu saha şartlarının onlar üzerinde oluşturduğu yorgunluğunu azaltmak ve aile hasretlerini hafifletmek amacıyla yeni nesil konteyner yatakhane binaları tasarladı. Yeni nesil konteyner yatakhane binaları altın madeni sahası çalışanlarına evlerindeki konforla buluşturuyor. Ferah iç mekan çözümleri, ergonomisinin kazandırdığı konfor ve yalıtım üstünlükleri yeni nesil konteyner şantiye yapılarında. Uluslararası iş ve işçi sağlığı çalışma standartlarında tasarlanan mekanlar ve üretim uygulamalarıyla yeni nesil konteyner üstünlüklerle dolu. Yatakhane koğuşları arasında yalıtım avantajıyla sükûnet hakim. Havalandırma sistemi uygulamalarıyla içerideki hava daima temiz kalıyor. En geniş iç mekan sunumuyla konaklayanlara ayrı zindelik kazandırıyor. Her katta koridorların her yönünde yer alan tuvalet ve duş kabinleri yığılma olmadan kullanım konforu sağlıyor. Sandviç panel duvar ve çatı sistemi, çift camlı pencere sistemi, özel sac panel kapı üstünlükleri yeni nesil konteynerde. Altın sahası ve maden çıkarma ocaklarında çalışan her personel yeni nesil konteyner yatakhanede konaklayarak bir sonraki güne zindelikle uyanıyor. Şantiyeyeler ev konforuyla buluşuyor mutluluk ve verimlilik her zaman yükseliyor.

Altın Maden Firmalarının Şantiyelerini Lezzetle Buluşturan Konteyner Yemekhane

Yeni nesil konteyner modeliyle inşa edilen yemekhane binaları altın maden sahalarındaki kamplara lüks restoran konforu kazandırıyor. Firmamız konteyner yemekhane binalarında herkes için konfor planlaması yapıldı. Mutfak çalışanları, servis ekibi ile nefis lezzetlerin bu mekanda sunulduğu şantiye personeli için her açıdan konfor bu yemekhane binalarında. Yemeklerin hazırlanması öncesi mutfaktaki depolama ve kiler alanı personel sayısına göre projelendirilmekte olup işlevsel kullanıma sahip. Yemek pişirme öncesi doğrama ve ayıklama gibi işlemlerin gerçekleştirildiği tezgah alanları ferah ortamıyla nefis lezzetlerin hazırlayan personelin işini kolaylaştırıyor. Dev yemek kazanlarının yerleştirildiği özel koddaki pişirme alanları ferahlığı ve havalandırma sistem uyumuyla öne çıkıyor. Yemekhanenin mutfak bölümünde hazırlanan nefis yemeklerin şantiye çalışanlarıyla buluştuğu sunum bankosu yine ferah yerleşim konseptine sahip. Binlerce kişiye kısa sürede yemek dağıtımı kolaylıkla yapılabiliyor. Yemekhanenin önemli bölümlerinden yemek salonu yine ergonomik konforuyla öne çıkıyor. Geniş mekan sunumunda masalar rahatlıkla yerleştiriliyor, aynı anda yüzlerce kişi aynı konforla leziz yemekleri tadıyor. Hijyen kolaylığı ile devasa salonun temizliği kısa sürede yapılabiliyor.

Altın Maden Firmalarının Sahalarına Özel Konteyner Ofisler

Yeni nesil konteyner modeliyle tasarlanan ofis binaları maden şantiyelerinin zorlu saha şartlarında görev alan personele konforlu çalışma ortamları hazırlıyor. Yalıtımıyla maden sahalarında sıklıkla oluşan gürültülü ortama engelleyerek çalışanların performansını artırıyor. Maden sahalarındaki yönetici ve teknik ekip konforuyla firmmızın markalı ofis yapılarını özellikle tercih ediyor. Yönetici ofisleri, teknik ofis binaları, laboratuvar ve eğitim salonları, sağlık merkezi ofisleri konteyner yapıların maden sahalarda ofis olarak tercih edildiği mekanlar arasında.

Konteyner Maden ve Enerji İşçi Kampları

Akkuyu Nükleer Enerji Santrali Şantiye Projemiz