Üstünlükleriyle Yeni Nesil Konteyner Modelleri

Uzun ömür kullanımı, yüksek yapı güvenliği ve enerji tasarruf üstünlükleri dikkate alınarak tasarlanan Karmod yeni nesil konteyner modellerinin her biri alalının her biri. Modern tesislerde son teknoloji kullanılarak otomasyon matine sisteminde üretilen tüm konteyner modelleri hızlı üretim ve kurulum üstünlükleriyle öne çıkıyor. İç ve dış tasarımındaki tüm detaylar modern üretimde en iyi malzemeler kullanılarak elde ediliyor. Karmod konteyner modelleri dıştan bakıldığında görünüm estetiği iç kullanımda ergonomisiyle konforu yaşatıyor.

Sandviç Panel Konteyner Modelleri Enerji Tasarrufuyla En İyisi

Karmod yeni nesil sandviç panel konteyner duvardan çatıya yüksek yalıtıma sahip panel kullanımıyla üretiliyor. Dış duvarlarla birlikte iç bölmelerin tamamı 50 mm sandviç panel kalınlığına sahip. Özel kenet sistemiyle panellerin bağlantılandığı tam sızdırmaz çatının kalınlığı 125 mm ile alanında tek konteyner. Sandviç panel sistemi standart olarak yüksek dansite yoğunluğunda eps dolgu maddesi kullanılarak üretiliyor.

Opsiyonel uygulamalarda A sınıfı yanmazlık sınıfına sahip taş yünü dolgu maddesi kullanılarak yalıtım benzersiz seviyeye yükseltiliyor. Yalıtım üstünlüğü yüzde 60’lara varan enerji tasarrufuyla kullanım süresince bütçelere konteyner fiyatlarından kazandırmaya devam ediyor. Sandviç panel sistemine tam uyumlu çift camlı pvc pencere sistemi ile özel Karmod sac panel kapı sistemi yalıtım performansına ekstra katkı sağlıyor.

Her Alandaki İhtiyaçlara Pratik Ofis Konteyner Modelleri

Karmod hazır konsept yapıların yaygın tercih edildiği alanlarından biri de ofis konteyner kullanımı. Konteyner ofis modeli inşaat ofisleri başta olmak üzere şantiye yapı grubunun önemli bir parçası konumunda. Özellikle şehir merkezlerinde gerçekleştirilen toplu konut ve iş merkezi inşaatlarında konteyner ofis şantiye ekibine kolay yapı çözümü sunuyor. Aynı zamanda konteynerle tanıtım ve lansman ofisleri hazırlayarak projelerinin topraktan itibaren satışını kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar.

Aynı zamanda konteyner ofis büfe, restoran, kafeterya, market gibi yatırım alanlarındaki yapı ihtiyaçlarına da pratik çözüm getiriyor. Aynı gün hizmete sunulabilme gibi önemli avantajıyla ofis konteyner yapıları yatırımcılara kısa sürede kazanma fırsatları sunuyor.

Yapı Projelerine Hız Kazandıran Şantiye Konteyner Modelleri

Karmod hazır konsept yapıların yaygın tercih edildiği alanlarından biri de ofis konteyner kullanımı. Konteyner ofis modeli inşaat ofisleri başta olmak üzere şantiye yapı grubunun önemli bir parçası konumunda. Özellikle şehir merkezlerinde gerçekleştirilen toplu konut ve iş merkezi inşaatlarında konteyner şantiye modelleri ekibine kolay yapı çözümü sunuyor. Aynı zamanda konteynerle tanıtım ve lansman ofisleri hazırlayarak projelerinin topraktan itibaren satışını kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar.

Aynı zamanda konteyner ofis büfe, restoran, kafeterya, market gibi yatırım alanlarındaki yapı ihtiyaçlarına da pratik çözüm getiriyor. Aynı gün hizmete sunulabilme gibi önemli avantajıyla ofis konteyner yapıları yatırımcılara kısa sürede kazanma fırsatları sunuyor.

Metropol Konteyner Modelleri Güvenlik ve Ofislerde Modern Görünüm

Çelik konstrüksiyon güvenli yapı sistemi ve özel kaplamalarla üretilen Karmod Metropol konteyner konulduğu her yere uyum sağlıyor, şıklık kazandırıyor. 3 m2’den 50 m2’ye standart üretimli modelleriyle kullanıma hazır estetik yapı seçimi getiriyor. Özel projelendirilmiş daha büyük metrajlar ve iki katlı lüks ofislerin hazırlanması da Metropol konteyner modeliyle gerçekleştirilebiliyor.

WC Duş Konteyner Modelleri Farklı Mekanlara Pratik Çözüm

Standart olarak 3×7 hazır yapı sunumuyla 7 üniteli olarak çok sayıda planda tasarlanan WC Duş konteyner modelleri pratik çözümü ve kullanım ergonomisiyle öne çıkıyor. Park ve bahçeler, şehir meydanları, işçi şantiye kampları, cami ve kültür kompleksleri, spor tesisleri gibi çok sayıda farklı kullanım alanlarında en pratik tuvalet çözümüne sahip. Lavabo salonuyla beraber istenildiği kadar tuvalet ve duş ünitesi hazırlanmış şekilde fabrikadan sevk ediliyor. Tercih edildiği yerde araçtan vinçle indirildiğinde temiz ve atık su giderleriyle elektrik tesisatları ana şebekeye bağlanır bağlanmaz kullanıma hazır hale gelir. Ünite tercihlerinde engelli wc ve pisuar gibi özel uygulamalarda proje dahilinde planlanarak gerçekleştirilmektedir.

Konteyner Ev Modelleri Müstakil Konutta En Ekonomik Çözüm

Her biri Karmod uzmanlığıyla tasarlanıp üretilen konteyner ev modelleri sakin ortamda müstakil konutta yaşamı arzulayanlara en pratik ve ekonomik ev çözümü sunuyor. Cazip konteyner ev fiyatları ile en çok tercih edilen konut modelleri arasında 1 1 plana sahip 35 m2 ile 2 1 m2 plana sahip 42 m2 konutlar öne çıkıyor. Yapı güvenliği üstünlüklerinin her aşamada gerçekleştirildiği yeni nesil modern üretimli elektrikten su tesisatına kullanıma hazır Karmod konteyner ev modellerinde yaşam bir ayrıcalık.

Demonte Konteyner Modelleri Nakliyede Sınırları Kaldırıyor

Karmod yeni nesil konteyner hazır konsept üretim üstünlüğü deniz aşırı ülke kullanımlarında da öne çıkıyor. Demonte konteyner modeliyle tamamen cıvata somunlu ve geçmeli sistemde üretilen yapılar deniz konteyner taşımacılığı ile ülkeden ülkeye kolayca nakledilebiliyor. Kullanım yerine ulaştığında kaynaksız teknolojinin verdiği avantajlarla çok pratik şekilde en kısa zamanda kurulum yapılarak kullanıma sunuluyor. Demonte konteyner sisteminin verdiği avantajla 2,60 ve üzeri yükseklikler paketlenerek 40 cm yüksekliğe kadar düşürülüyor. Aynı katmanda 5 ayrı konteyner üst üste yüklenerek sevkiyatı kolaylaşıyor.

Farklı İhtiyaç Alanlarına Özel Konteyner Modelleri

Konteyner yapı sistemi birbirine eklemlenebilir ünite üstünlükleriyle farklı alandaki ihtiyaçlara modern ve yenilikçi bina çözümleri getiriyor. 3 veya 4 katlı projelendirilerek istenilen büyüklükte katlı binaların kısa sürede hazırlanmasını kolaylaştırıyor. Son yıllarda katlı sistem lüks yönetim ofisi binalarına özel konteyner yapı projeleri gerçekleştiriliyor. Dış cephe ve iç cephede cam, alüminyum kompozit ve cam cephe gibi farklı tasarım uygulamalarıyla uyumlu yapı modeli özel konteyner sistemini yönetim ofis projelerinde tercih edilmesinde öne çıkıyor. Hızlı üretim ve kurulumla yapı yatırım bütçelerine tasarruf getiren avantajlarıyla özel konteyner önemli projelerin tercihi olmayı sürdürüyor. Küçük ünitelerle fuar standından özel tanıtım binasına, kurumsal ürün satışından zincir mağazacılığa güvenli ve pratik çözümüyle yatırımcıların işini kolaylaştırıyor.