Karmod Güvenilir mi?

Prefabrik yapı sektörünün lideri Karmod güvenilir markadır. Karmod köklü geçmişiyle sektörde öncü olmuştur. 1986 yılına uzanan köklü geçmişi, yenilikleri ve 135 ülkeye ihracatıyla Karmod güvenilirliğini perçinlemiştir.

Karmod'un Kalite Standartları ve Sertifikaları

Türkiye prefabrik yapı sektörüne yön veren Karmod üretimlerini uluslararası ISO ve CE belgeleri sertifikasyonlarıyla taçlandırmıştır. Uzmanlığı ve üretim kalitesiyle sektördeki yeniliklerin gelişimine büyük katkı sağlamıştır. Gelişim yönünde ana ilke edindiği ‘Karmod Müşteri Yorumları’ katkısını ürünlerine başarıyla yansıtmıştır. Firmaya özgü oluşturduğu özel bölümle Karmod Müşteri Yorumlarını kayıt altına alarak ÜR-GE, AR-GE ve inovasyon çalışmalarında çok iyi değerlendirmiştir.

Yenilik ve gelişimleri ürünlerine çok iyi yansıtmayı başaran Karmod denetimleri kalite kontrol sistemiyle yürütmektedir. Karmod müşteri memnuniyeti, Karmod kalitesi, Karmod üstünlükleri yeni nesil yapılara yansımaktadır.

Karmod Kurumsal Tanıtım Filmi
Karmod Prefabrik Yapı Projeleri

Karmod ile Güvenli Yapılar:

Yapı güvenliği Karmod’un temel üretim felsefesini oluşturur. Markanın bu ilkesi Karmod müşteri yorumları ve deneyimlerine yansımıştır. Karmod müşterilerine güven veren aynı zamanda onlara ergonomisiyle konforu yaşatan yenilikçi yapılar üretir.

Bu nedenledir ki Karmod binalarında yapı güvenliğinin temel unsurlarından çelik taşıyıcı sistemlerin üstün özellikleri teknik detaylarda hemen fark edilir. Çelik metal kalınlıkları en iyi yapı güvenliği için statiğe özel kalınlıkta malzemeden tercih edilmiştir. Aynı kalite detayı duvar panellerinden çatı makaslarına varana kadar yansımıştır. Karmod duvar panellerindeki iç ve dış levha kalitesi en iyi ve uzun ömürlü malzemeden tercih edilmiştir. Panel arası yalıtım malzemesi yoğunluğu iklimlendirmede Karmod müşteri memnuniyetine enerji tasarrufu olarak yansır.

Güvenli elektrik tesisat malzemelerinden pencere ve kapı kalitesine varana kadar Karmod güveni her detayda görülür. Karmod mutlu müşteri memnuniyeti deneyimleri güvenilir yapıya giden yolda size en güzel rehber olacaktır.

Müşteri Memnuniyeti ve Güven:

Karmod müşteri memnuniyeti ve güveni esas alan temel ilkelerle üretim gerçekleştirmektedir. Bu nedenledir ki 1986 yılından bugüne uzmanlığıyla Karmod müşteri memnuniyeti ve güvende öne çıkan marka olmuştur. Bu memnuniyet araştırma anketlerine yansımıştır. 2022 yılında firmadan ev satın alan müşterilerin tamamıyla yapılan ankette Karmod müşteri memnuniyet yüzde 98 olarak raporlanmıştır. Kuşkusuz Karmod’un müşteri memnuniyetinin bölesi yüksek bir oranda gerçekleşmesi asla tesadüf değil. Uzmanlık, birikim, yenilikler ve müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayışın sonuca yansımasıdır.

Karmod Müşteri Yorumları

Anketlere yüksek yüzde ile yansıyan Karmod müşteri memnuniyetleri aynı şekilde yorumlara da yansımıştır. Mail yoluyla firmamıza gelen müşteri deneyim güzelliklerini buradan inceleyebilirsiniz.

Gerçek Müşteri Hikayeleri

Aşağıdaki videolarda Karmod müşterilerinin gerçek memnuniyet hikayelerini izleyebilirsiniz.

Karmod Mutlu
Karmod Samimiyet
Karmod Kalite
Karmod Güven

Karmod güven ve kalitesini daha yakından tanımanız için aşağıda müşteri memnuniyet videolarından bir demet sunuyoruz. Videolarda Karmod memnun müşteri yorumlarını keyifle izleyeceğinizden eminiz.

Müşteri Memnuniyet Anketi Sonuçları

Karmod müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş Türkiye’nin güvenilir markasıdır. Bu güven Türkiye ile birlikte günümüzde tam 135 ülkeye ulaşmıştır. Karmod’un güvenli yapıları dünya genelinde yaygın kullanıma sahiptir.

Karmod’a bu büyük güvenin oluşmasında kuşkusuz müşteri görüş, öneri ve yorumlarını çok iyi değerlendirmenin katkısı fazla. Karmod müşteri memnuniyet ölçümünü bağımsız araştırma şirketlerinin yanı sıra kendi içerisinde de gerçekleştirmektedir. Yapılan araştırmada Karmod müşteri memnuniyeti yüzde 98 gibi çok yüksek bir oranda gerçekleşmiştir.

Karmod müşteri memnuniyet anketlerini ürünlerini satın alan her müşterisi ile yapmaktadır. Karmod müşteri memnuniyet anketlerinde ilk aşamada teklif ve satış sonrasını ölçümlemektedir. Sonraki aşamada ise Karmod müşterisi kullanım memnuniyeti ölçümlenmektedir. Karmod müşteri memnuniyet ölçümlemesi için kendi içerisinde özel bir ekip istihdam etmektedir.

Karmod Hakkında Sıkça Sorulan Sorular 

Karmod güvenilir mi?

Karmod müşteri memnuniyeti en yüksek prefabrik yapı markasıdır. Karmod müşteri memnuniyeti bağımsız şirketlerce denetlenir. Firma içerisinde oluşturulan uzman ekip Karmod müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır.

Karmod müşteri yorumları

Yüksek memnuniyet Karmod müşteri yorumlarına yansımıştır. Karmod müşteri yorumlarına bakıldığında uzmanlık, profesyonel ekip organizasyonu ve üretim kalitesi yorumlara memnuniyet olarak yansımıştır.

Güvenilir prefabrik evi kimden alabilirim?

Güvenli, en iyi kullanım ergonomisinde prefabrik ev satın almak için kesinlikle Karmod. Satış sonrası hizmet desteğine sahip Karmod tam müşteri memnuniyeti için yapılarının arkasında.

Ürünleriniz ve Hizmetleriniz Hakkında Merak Edilenler

Müşteriler tarafından sıkça sorulan sorulara verilen cevaplar

Kurulum ve Bakım İpuçları

Güvenilir, konforlu bir ev almak isterseniz Karmod markasına güvenebilirsiniz. Karmod’tan güvenilir bir konut veya şantiye yapısı almak istediğinizde bazı ipuçlarını pratik bilgi olarak buraya yazalım;

  • Karmod müşteri temsilcisi ile satın alacağınız yapıyı ne amaçla kullanacağınızı mutlaka paylaşın
  • Yine binayı kaç kişinin kullanacağı konusunda bilgi verin
  • Yapıyı kullanacağınız bölgeye özel iklim şartlarını paylaşmanız konforlu eve giden yolda size yardımcı olacaktır
  • Binanızın zemin betonunu Karmod’un size vereceği projeye göre hazırlatın
  • Kurulum boyaya varana kadar Karmod profesyonellerince yapılmaktadır
  • Kurulum sonrası ev veya binanızı uzun yıllar güvenle kullanmak için Karmod’un yapı bakım kılavuzu işinizi kolaylaştıracaktır.

Garanti ve Destek Seçenekleri

Karmod garanti ve satış sonrası destek hizmeti müşteri memnuniyetinde öne çıkan temel üstünlükler arasında yer alır. Karmod etiketli yapıların tamamı garanti kapsamında üretilir. Satış sonrası yaşanabilecek olası sorunlar Karmod’un profesyonel Satış Sonrası Servis ekiplerince müdahale edilerek giderilir.

Karmod Yenilikleri ve Teknoloji Kullanımı

Karmod üretimlerini yeni teknolojilere sahip modern tesislerde gerçekleştirmektedir. 2 modern fabrikaya sahip Karmod’un kapalı üretim alanı 31.000 m2’dir. Fabrika hatları yeni nesil prefabrik üretim makineleriyle donatılmıştır. Teknolojik makineler tasarımdan üretime tam entegrasyonla çalışmaktadır. Karmod teknoloji kullanım üstünlüğü yapı güvenliği, kalite ve üretim hızına yansımaktadır.

Yenilikçi Ürün Geliştirme

Yenilik ve gelişim Karmod’u farklı kılan önemli detaylar arasında yer alır. Ar-Ge ve Ür-Ge birimlerinde inovasyon programı sürekli hale getirilmiştir. Karmod ürün yeniliklerini ve geliştirmelerini sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda çevreye dost yapılara odaklamıştır.

Teknoloji ile Güçlendirilmiş Yapılar

Prefabrik yapı sektöründeki yenilikler Karmod üretimine en hızlı şekilde yansıtılmaktadır. Teknoloji; sürdürülebilirlik, yapı güvenliği ve müşteri konforu için Karmod’un öncelediği temel araçtır. Bu nedenle tasarımda geliştirilen yeni programlar Karmod tarafından hemen hizmete alınır. Mükemmel üretime giden yolda fabrika üretim hatları yeni teknoloji makinelerle